| lumeamea a întrebat:

Hei eu sunt la corp exact ca Selena Gomez. Am exact inaltimea si kg ei winking Dati`mi si mie idei cum sa ma imbrac - cat mai multe imagini si idei love struck Dau fundoi :* Sa fie mai origianle si daca puteti si cu idei de coafuri mai simple. Si parul il am ca eaoh go on Ondulat si putin peste umeri! mersi Funda la cine raspunde bine.

1 răspuns:
| ChrissD a răspuns:

Sa porti blugi stramti si sa ii indoi jos. in sus poti purta o bluza alba cu, iar peste bluza o camasa deschisa la nasturi. si o esarfa.