| Mârr a întrebat:

Hei fete! Imi place foarte mult de un baiat, dar nu stiu daca si lui ii place de mine...Cum pot sa aflu? Cum sa ii arat ca il plac fara sa ii marturisesc in fata? Sfatul care merge primeste funda! VA PLEASE AJUTATI-MA!

Răspuns Câştigător
| yournameplease a răspuns:

Nu poti sa il fai sa te placa ca vrei tu neaparat! Trebuie sa fii tu insati si sa lasi sa curga totul de la sine!
Daca nu mai ai rabdare poti incerca sa ii spui in fata faptul ca il placi.
Daca esti mai timida fa niste gesturi dragalase care sa dovedeasca faptul ca tu il placi gen stai mai mult pe langa el, te bagi in seama cu el, ii ceri idi-ul, sau daca il ai conversezi cu el dar nu pana la infinit ca sigur se plictiseste de tine. Din cand in cand fi si tu mai dura cu el si nu te lasa intimidata de el.
In caz ca nu-l cunosti, cu siguranta aveti prieteni comuni. Sper ca te-am ajutat. Funda?