| YQANA a întrebat:

Hei fetelor :3 se apropie ziua iubitului meu si as vrea sa ii fac un cadou dar ceva mai special. adica eu o sa ii cumpar un parfum si un ceas. dar ma gandeam sa le impachetez asa frumos sa ii fac cate un mesaj si ceva de genul :3 Voi ce spune-ti?

8 răspunsuri:
| Savy a răspuns:

Noi spunem ca se scrie "spuneti" cand vorbesti la persoana a 3-a, "ti" fiind forma neaccentuata a pronumelui "tie".

| corbulalbrosu a răspuns:

Raioanele de cadouri si suveniruri in general dispun de tot felul de pliculete, cutiute sau alte moduri de impachetare a cadourilor achizitionate.Ai putea incerca asa ceva deoarece te scuteste de un lucru dificil de executat daca nu ai experienta necesara. Succes.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 16 ani vrei sa-i dai biletel cu mesaj?
Stai sa vezi cand va veti desparti si va arata tuturor mesajul laughing

| FrumoasaTa a răspuns (pentru anonim_4396):

Heh. Ce bravo si optimist esti :-D

| anonim_4396 a răspuns (pentru FrumoasaTa):

Optimista*
Sunt fata.