| alecsutzaprintesika a întrebat:

Hei fetelor am si eu o prietena care place un baiat mai mare decat ea cu 2, ea vrea sa ai spuna ca il place si a auzit de la prieteni lui ca si eu o place, ce sa o sfatuiesc sa isi vada de treba sau sa incerce? poate simte si eu acelasi lucru nu?

1 răspuns:
| Stixie a răspuns:

Pai sfatuieste`o sa petreaca ceva mai mult timp cu el sa vada ce apucaturi are si daca e baiatul potrivit pentru ea.
Daca vor fi impreuna fara sa se cunoasca mai intai, o sa aiba parte de multe certuri.Cand el o sa isi dea arama pe fata, bineinteleshappy
Sper ca te-am ajutatkiss