| Daniela_Madalina_1999 a întrebat:

Hei, fetelor! Ati luat Clorocalcin la menstruatie? Reduce consistenta este bun? Cate picaturi se iau?

1 răspuns:
| corbulalbrosu a răspuns:

Este ilogica, irationala si complet inutila o asemenea practica/incercarea de a reduce fluxul si/sau consistenta sangelui menstrual eliminat zilnic in perioada menstruala. thinking Fiindca din intrebarea ta NU reiese care ar fi motivul, nu am reusit sa inteleg rostul intrebarii tale. Multa sanatate!