| Iubareatzãã a întrebat:

Hei fetelor! Daca imi pun unghiile cu gel, pe dedesubt unghiile mele se vor deteriora, subtia, cojii...nu stiu cum sa spun. In mare, vor avea de suferit sau vor fii ca inainte? Fundaa!:*
As vrea sa imi spuneti cele care le aveti sau care stiti exact. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Nolkyz a răspuns:

Va trebui sa astepti sa se regenereze unghia toata dupa ce iti dai gelul jos. nu stiu in ce masura se merita insa in cazul in care unghia ta oricum nu rezista, se exfoliaza foarte repede etc, e okay daca iti aplici unghii false. Ai putea sa iti aplici numai un strat subtire transparent protectorpe unghia naturala pe care sa o intretii.

3 răspunsuri:
| paulapaulina a răspuns:

Daca nu apelezi frecvent la aceasta metoda, nu e nicio problema, dar daca ai facut un obicei din asta, trebuie sa ai grija. Unghiile cu gel sunt frumoase dar si periculoase.

| Lena4kal a răspuns:

Unghiile se vor face mai urite si se va cojii, in mare nu vor suferii.mai bine ti.ai face unghii naturale pentru ca sunt mai frumaose. sper ca ti-am fost de ajutor. FUNDA?

| dianamrrrrr a răspuns:

Vor avea putintel de suferitwinking
nu foarte rau, dar cu unghiile false oticum ti le distrugi.