| S1mplu a întrebat:

Hei fratilor, am ceva pe cap si nu stiu cum sa-i dau de capat.Nu imi place sa ma duc prin cluburi/discoteci/la carciuma sa ma imbat, nu imi plac jocurile de noroc si nici sa merg la magazine sau mall, numai in cazul in care vreau sa-mi iau alte haine sau incaltaminte dar numai care imi place mie, pe afara nu prea stau decat in cazul in care ma duc cu un amic, dar mai mult de 6-7 nu stau fiind decizia mea, iubita nu am deci nu stau in fiecare zi pe afara, poate odata sau de doua ori pe saptamana, imi place sa fac ce vreau numai eu si mereu capat ce vreau nu conteaza cat dureaza, sunt foarte sociabil si prietenos si imi place sa cunosc noi oameni sa-mi fac prieteni noi, nu am injurat vreodata, de beut poate un pahar sau doua niciodata nu m-am imbatat, nu ma enervez usor si atunci cand ma enervez nu injur sau nu tip pentru un lucru banal.Ar trebui sa fac ceva in privinta acestor lucruri?, sa schimb cate ceva?, si daca da, ce anume?

Răspuns Câştigător
| LeylaLeyla a răspuns:

Nu vad nimic neobisnuit la tine, pentru ce i-ti faci probleme?
Afara e bine sa iesi mai des decat de doua ori pe saptamana dar nici asta nu este o problema ( tu te simti bine in casa deci stai in casa ). Nu-ti cauta nod in papura ca NU AI PROBLEME.

2 răspunsuri:
| Blackwoman27 a răspuns:

Dupa parerea mea este foarte binewinking.Nu schimba nimic.

| happyendings a răspuns:

Eu cred ca esti FOARTE BINE.Nu prea ma intalnesti asa oameni in ziua de azihappyBravo