| Evelinn123 a întrebat:

Hei
Imediat termin cei trei ani de profesionala(poveste lunga cum am ajuns aici) cum am terminat a 8 nu eram sigura pe ce profil sa merg asa ca am mers la profesională din comuna de la mine fiindcă era și mai aproape și avea o problema mare cu trezitul dimineața...ce vreau sa va intreb este pe ce as putea sa merg mai departe daca termin profesioanala de electromecanicahee hee)?

Răspuns Câştigător
| NeverGonnaLetYouDown a răspuns:

Seral( durata 2.5) ani sau la zi( durata 2 ani). Asta pentru a-ti obtine diploma de 12 clase si a putea da bacul.

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Liceul la seral sau la fără frecvență.

| Sofer a răspuns:

Poți merge mai departe la o facultate dacă ai bacul luat.