| smara999 a întrebat:

Hei imi da s mie cineva adresa de mess a lui cole sau dylan sprouse?

3 răspunsuri:
| Teodora20 a răspuns:

Buna! Deci sincer daca tu ai fi o vedeta ti-ai da id-ul tuturor fanilor innebuniti?! Nu. In ziua de azi orice persoana isi poate face un id fals si sa pretinda ca sunt Cole Sprouse/Dylan Sprouse. Asa ca mai bine iti cumperi Bravo sau Popcorn (nu stiu exact) si le trimiti o scrisoare direct la adresa lor (pe la ultimele pagini apare) si asa esti sigura ca vorbesti cu ei. Alta modalitate ar fi pe twitter, deoarece toate vedetele au propriul lor twitter oficial. Sper ca te-am ajutat!

| LoveTVD a răspuns:

Nimeni nu o stie deecat prietenii lor te asigur!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da:realdylansprouse1992. Scz dar pe asta il am si eu. Am vorbit cu el si a spus ca este Dylan Sprouse. Dar nu cred.