| ana222maria a întrebat:

Hei. Imi doresc un iubit. Ce trebuie sa schimb la mine? Cum sa ma comport cand vorbesc cu un baiat (fata in fata sau in mesaje )cu care vreau sa fiu.Ce sa ii zic?

Răspuns Câştigător
| kittykatty20 a răspuns:

De ce crezi automat ca trebuie sa te schimbi ca sa te placa? Poate lui ii plac fetele exact ca tine. Comporta te natural. Incepeti prin a fi prieteni. Trateaza l ca pe orice alt prieten. Fii asa cum esti, vorbeste cu el despre primul lucru care iti trece prin cap.
Nu schimba absolut nimic la tine. Daca faci asta si el o sa te placa, atunci nu o sa te placa pentru ceea ce esti.

1 răspuns:
| deliqventa13 a răspuns:

Fa-l sa rada, sa se simta bine in prezenta ta, discutati lucruri pe care le aveti in comun, cum ar fi muzica, timp liber :* P.S.Nu trebuie sa schimbi nimic la tine, el trebuie sa te accepte asa cum esti