| anonim_4396 a întrebat:

Hei imi place de o fata foarte frumoasa, dar mai nou nu stiu cum sa i-o mai arat.Am nevoie de ajutor.Please!

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Lasa ca ai timp sa í-o arati dupa vreo 4 luni daca ajungi sa ai o relatie cu ea.

2 răspunsuri:
| Dav7id a răspuns:

Sa nu fie atat de frumoasa, incat sa nu vrea sa te vada. Tinteste spre ceva ce poti nimeri, nu te du' mai sus decat te poti ridica.Mai bine decat a arata e sa ii spui si e si mai sigur ca nu ti-o va fura nimeni,pentru ca sigur e concurenta pe ea(sigur ii place asta).Fii indraznet si spune-i ca nu costa bani,decat sa ii tot arati ca tii la ea si ea sa iti spuna:Mersi am inceput sa tin la tine ca la un frate, mai bine ii spui ce simti cu adevarat, inainte sa interpreteze totul eronat si sa va faceti frati.Salut si succesc Andrei!

| andrei78 a răspuns:

Deja este a mea dar nu mai stiu cum sa-i arat