| Kate0Kati a întrebat:

Hei, imi puteti da va rog semne daca te place un baiat mai indreznet din clasa?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De obicei sta pe lângă tine, vorbeste despre iubire, încearcă sa para mai rău, iti spune cuvinte complicate si totusi parca ar avea un comportament golanesc.

| Kate0Kati explică (pentru anonim_4396):

Pai el este mai rebel ca sa zic asa dar cand ma vede furioasa sau suparata nu ma lasa deloc in pace.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Kate0Kati):

Hmmm, încearcă sa-ti atragă atenția, uneori consolandu-te, uneori enervandu-te. Daca îl ignori, o sa fie mai sacaitor, pentru ca un rebel îndrăgostit, nu se lasa pana nu obtine ceea ce vrea.

5 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Se poarta altfel cu tine decat cu celelalte fete. Va face lucruri cu care sa te impresioneze, daca spune ceva intr-un grup se uita in primul rand la tine, te priveste in ochi, iti zambeste, te atinge, te tachineaza.
Unul timid va fi mai rusinos cu tine decat cu celelalte fete.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Felul in care te priveste spune multe. Asa cum sugereaza si link-ul urmator: http://arzigazu.ro/post/178/care-din-ele
=))

| Dianna21 a răspuns:

Felul in care te priveste