| IncompleteLullaby a întrebat:

Hei. imi puteti spune cum se numea filmul acela cu doua surori. care una dintre ele era moarta si nu stia iar mama lor naturala moare intr-un incendiu cand era bolnava. iar aceste surori vorbeau intre ele desi se dovedeste ca una vorbea singura pentru ca cealalta era moarta

1 răspuns:
| Mihaela1964 a răspuns:

...era moarta si habar n-avea! Nu stiu filmul, dar descrierea lui mi-a descretit fruntea.Ai un umor involuntar de invidiat... poti scrie texte pentru Vacanta Mare!