| Deeni a întrebat:

Hei. In ce tara v.ar placea sa fiti stabiliti? si de ce ati ales tara respectiva?
FUNDA.

#

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Norvegia. E o tara foarte buna din toate punctele de vedere.Imi place si clima foarte mult, cred ca m-as adapta repedewinking

| Th3eo a răspuns:

Mi-ar placea sa locuiesc in S. U. A pentru ca imi place foart mult limba pe care o vorbesc si locurile de munca sunt bine platite.

| bkmad a răspuns:

S. U. A
este o tara cu posibilitati, limba e ok, si oamenii sunt foarte prietenosii si muzica. fara sa auzi manele la capat de strada
si ar mai fi Spania : imi place mult lb si este o tara foarte frumoasa

| KiTTy_8200 a răspuns:

Fie paine cat de rea, tot mai bine-n tara ta.