| nicolut a întrebat:

Hei, in curand o sa implinesc 13 ani.,,Petrecerea,, va fi la mine acasa, si nu stiu ce sa facem, adica sa ne jucam, de exemplu adevar si provocare. Puteti sa-mi dati niste idei de jocuri pentru copii mai,, nebuni,, sa zic asa laughing? DAU FUNDA!
Ps: stau la casa deci putem face si ceva afara, cu zapade de exemplu.

Răspuns Câştigător
| PhoebeK a răspuns:

Hey.pai puteti sa va jucati o gramada de jocuri...adevar si provocare e unul dintre cele mai bune, apoi puteti sa va jucati de-a v-ati ascundelea (seara e cel mai bine) si 2adevaruri si 0 minciuna sau carti happy

3 răspunsuri:
| Kanpeki a răspuns:

Este un joc (dar nu-i mai stiu numele) in care scopul e sa arunci o minge de ping pong de mai multe ori ca sa aterizeze in cat mai multe pahare pline cu bautura alcoolica (tu poti pune altceva) asezate pe o masa. Jocul se joaca in doi iar cel care pierde trebuie sa bea din toate paharele in care a cazut mingea adversarului.

| NetworkMaster02 a răspuns:

Puteti juca inchisoarea laughing (e cu saruturi)