| Sophieisntmyname a întrebat:

Hei, intrebare pentru baieti: ce sfaturi imi dati pentru a purta o conversatie reusita? adica, ce ar trebui sa evit sa spun ca sa nu o stric? As da si 2 funde daca s-ar putea! Multumesc mult. big grin

Răspuns Câştigător
| prizeFTW a răspuns:

Sa nu incepi sa vorbesti despre tine, fostele prietene, copilarie ciudata, chestii nasoale care le-ai facut.Cunoaste-o,afla-i interesele, gaseste subiecte in comun.Bafta

| Sophieisntmyname explică (pentru prizeFTW):

Multumesc, dar sunt fata.

| prizeFTW a răspuns (pentru Sophieisntmyname):

Pai afla ce gen muzical ii place, tot ce e mai sus. Doar ca pentru. Un el

3 răspunsuri:
| neca a răspuns:

In timpul conversatiei nu te gandi da ca porti o conversatie buna sau nu
vorbeste tu despre un subiect care te intereseaza sau spuneti parerea despre un subiect despre care crezi ca persoanei cu care vorbesti ii pasa

si probabil ai auzit sau o sa mai auzi asta fi tu insuti