| maridulcik a întrebat:

Hei la aceasta intrebare vreau sa raspunda baietii,voua, baietilor vi se pare normal sa stiti cand prietena voastra are sau ciclu? sau subiectul in sine va enerveaza sad astept raspunsuri imeediat

Răspuns Câştigător
| MariaChrii a răspuns:

straight face ce sa spuna acum depinde de baiat si de cat sunt ei apropiati ca si cuplu totusi mie nu mi se pare normal ca prietena sa vina sa sp am ciclu e problema ei unele chestii raman intime chiar si intre prieteni

| maridulcik explică (pentru MariaChrii):

Da,asta e si parerea mea si am sa vb si cu prietena mea mersi pentru raspuns

3 răspunsuri:
| felixbbimage a răspuns:

Oooof, mai copii...E normal sa stii lucrurile astea, mai ales cand te maturizezi.Prietena ta are un comportament... diferit, atunci cand e in perioada aceea si daca tu te napustesti asupra ei ca turbatul, o intrebi de ce e suparata, nu-i mai place de tine, are pe altcineva etc, risti sa strici totul.Ea, de fapt, are o problema, fara nici o legatura cu prietenul ei, despre care nu prea ar vorbi.Nu e mai bine sa spuna ca asta e problema, in loc sa dea nastere la tot felul de scenarii?

| maridulcik explică (pentru felixbbimage):

Mersi pentru raspuns :*