| 6342 a întrebat:

Hei
la vanatoarea de vampiri am dubluri : "Apă sfinţită" si "soare"
si am nevoie de "Usturoi","Oglindă","Săgeată de argint","Puterea vrăjitorului".
:*

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am dubluri,, soare'',, oglinda'',, usturoi'',, sageata de argint'',, tarus'',, apa sfintita'' si,, carte de vraji'',, scut'' contacteaza-ma la idul ionela_frumusik8999

| edybarbu a răspuns:

Iti dau eu usturoi oglinda si sageata de argint. daca vrei id-ul meu este edyjeffhardy

| TigerMan_7434 a răspuns:

Oglinda nu prea iti serveste la mare lucru, avand in vedere ca asa zisii vampiri nu se vad in oglinda...mai mult oglinda e pentru spirite, sau cum li se mai spune in termen popular, sufletele piedrute, daca doresti mai multe detalii legate de acest subiect, spiritism, poate pot sa te ajut :*