| Aleb1111 a întrebat:

Hei lume. adresez intrebarea studentilor din cluj. voi sta la camin privat si vreau sa intreb daca aveti idee la care camine s-ar putea sta fata-baiat in cameră

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, categoric nu se poate asta intr-un camin studentesc.
Caminele de fete sunt separate de caminele pentru baieti si nu se da voie cu iubiti sau amante in camere.

Mai sunt camine de casatoriti, unde poti locuii numai daca prezinti un certificat de casatorie si amandoi sunteti studenti.

Daca ai chef sa stai cu o fata, apai va inchiriati o garsoniera in oras si traiti fericiti, cat vreti.