| Blackkpanda66 a întrebat:

Hei lume de pe TPU. De cateva luni simt ca se schimba ceva cu mine ca si cum nu as mai fi eu. Mereu cand ii spun prietenei mele o poveste mica din capul meu ( noi doua ne inventam mereu povesti cum am vrea sa arate viata noastra) dupa ceva timp se intampla dar nu ca toata povestea ci doar jumatate. In fiecare noapte cand ori ma uit la film, ascult muzica sau oricand nu pot sa vad ceasul de pe telefon, il aprind exact cand e 00:00. Nu o fac dinadins, cateodata stau 2-3 ore fara sa ma uit la ceas si tot e mereu 00:00. In fiecare noapte. E ceva normal?

3 răspunsuri:
| utilizatornou18 a răspuns:

Te gandesti prea mult... dai prea multa importanta unor ganduri. Este intamplator ca te uiti la fix, nu esti singurahappy si orice povestesti ii probabil ca asa simti si trebuie sa se intample. nu-i nimic ingrijorator

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu vreau sa iti stricam speranta (poate nu ai) cum ca ai fi mai speciala, insa e doar o coincidenta.
Iar povestile spuse... noi ne facem viata asa. Si in cazul meu s-a intamplat mai mult de jumatate din acele povesti. (Partea reala oricum). Mintea si corpul sunt conectate la natura (fiinta).
Cu toate astea fiecare persoana e diferita, fiecare e speciala, codul ADN e diferit la oricine, visele sunt diferite la oricine. Si astfel ne traim viata diferit. Altii au scapat de moarte ca prin minune poate acum o secunda, altii poate nu :/.
Asta sau... poate esti un varcolac care a facut un pact cu Diavolul in copilarie. Desi putin probabil.

| Violleta2022 a răspuns:

Dora pura coincidenta!