| Tony_5725 a întrebat:

Hei lume! Va salut! Am si eu o intrebare;(
As vrea sa stiu daca stiti vreun banc tare rau? daca stiti ziceti-mil pe TPU! Sau pe mail-ul meu care este acesta : crist. oprisor@yahoo.comwinking! Pa va pup!

Răspuns Câştigător
| NoUseForAName a răspuns:

O profesoara noua incearca sa predea lectii de psihologie unor copii. Ea intra in clasa spunand:
- Cine crede ca e prost, sa se ridice in picioare!
Dupa citeva secunde, se ridica in picioare Bula. Profesoara i se adreseaza:
- Tu de ce crezi ca esti prost?
- Nu sint prost, doamna, dar imi parea rau sa stati in picioare numai dumneavoastra!

1 răspuns:
| SchiZz20CMrecords a răspuns:

Un om vorbeste cu Dumnezeu:
- Doamne, ce inseamna pentru tine un milion de euro?
- Un cent!
- Dar ce inseamna pentru tine un milion de ani?
- O secunda!
...- Dar imi poti da un cent?
- Asteapta o secunda!