| angel_7075 a întrebat:

Hei m-am decis ca pe TPU sa pun mai multe intrebari ca sa raspunda toata lumea :d! Uita-ti o intrebare : De ce te temi cel mai tare? Ia sa vedem cine are curajul sa raspunda tongue. Cel mai bun raspuns Funda :d

Răspuns Câştigător
| Rrrr a răspuns:

Hmm, eu cred că mă tem cel mai tare de singurătate. Deşi există momente în care nu vreau să văd pe nimeni şi-mi doresc să fiu lăsată în pace, singură, mă îngrozeşte gândul că aş putea rămâne pentru o perioadă mare, gen câţiva ani fără persoane care să-mi fie alături.
Bine, aceasta nu-i singura mea temere, de exemplu mi-e frică şi de şerpi, şoareci etc, dar pe acestea le poţi ocoli, sunt lucruri minore în comparaţie cu o singurătate ce te poate lăsa fără putere. :d

10 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Sincer...imi e teama de mine.Sunt un om destul de imprevizibil.Chiar nu stiu ce am de la un timp incoacelaughing
Nu vreau sa-i ranesc pe altii, dar nici nu pot minti. M-am certat cu bunicul meu pentru ca i-am zis adevarul.Nu stiu ce sa mai credthinking

| Adry05 a răspuns:

Am mai multebig grin cel mai frica mi-e de soareci si sobolanirolling on the floor daca vad veunu lesin
apoi mi-e frica sa stau noaptea in casa singura fara nicio lumina aprinsa, pe un intuneric bezna:-s de asemenea mi-e frica sa stau cu ochii inchisi noaptea, am impresia ca e cineva acolo si ca ma priveste iar gandul asta nu imi da pace pana nu deschid ochii, sentimentul asta il am de obicei cand fac baie, desi am samponul pe ochi[ca de se intindelaughing] simt nevoia sa-i deschid:-s nu stiu de ce mi-e asa de fricastraight face dar nici nu cred ca voi putea scapa de aceasta temere...

| User a răspuns:

De bau-bauI don't want to see.

| doroteea a răspuns:

Mi-e frica, adica mi-e groaznic de frica sa stau singura in casa sau afara, daca e intuneric.worried Pur si simplu asta ma ingrozeste si am impresia ca e cineva langa mine, dar nu e nimeni si imi vin in minte toate ciudateniile de groaza si toate panaramele. Si nu cred ca o sa inving vreodata tema astastraight face.

| oanawww45 a răspuns:

Mi-e frica sa raman fara cei dragi sad si sa nu realizez nimic in viata.

| Catta a răspuns:

De serpi...

| νєησм a răspuns:

Nu spun de serpi pentru ca nu prea sunt in tara noastra doar mai mici asa vara dar nici de aia nu mi-e frica cand o sa iau un topor direct in ceafa si mortoh go on. Cel mai tare ma tem de drogatii care ies pe strada noaptea si violeaza fetehee hee.

| Alina21n a răspuns:

Mie teama ca nu cumva intr-o seara de vara sa fie ff cald si sa dorm doar intr-un maieu, si sa vina hotii si sa ma gasesca doar cu acel maieu pe mine.
Mi-e mai frica sa nu raman conci, desi nu am probleme la ochilaughing
Mi-e mai frica sa nu pice o caramida cand trec pe langa o cladire.
Mi-e sa ma stramb in oglinda pentru ca uneori fac niste fete care chiar ma sperie:-s
Mi-e frica de sange.
Mi-e frica Mos Craciun-ii angajati.
Sunt fff multe...mai continu?

| udreaella a răspuns:

Pai mie una mie teama sincer daca as fi sa mor cum ar fi.sau sa o vad pe mama ca moare langa mine.as lesina pe jos.cred ca de asta mie teama cel mai tare

| alinukkka a răspuns:

Cel mai frica imi e sa stau singura noaptea in casa sau pe afara... Pur si simplu lesin...