| alipiticc a întrebat:

Hei m-am indragostit de un prieten de al meu. si nu stiu ce sa fac.el are prietena de 2 luni..il plac foarte mult si nu stiu ce sa fac..ma simt bine cand il vad..chiar nu stiu ce sa fac. ajutati-ma va rog.

2 răspunsuri:
| amaliaamely a răspuns:

Buna! Deci daca il despartii de prietena lui os a te ureasca pentru tot deauna..Si nu sa mai putetii fi nici prieteni...sadTristi stiu dar nu prea ai ce face decat sa asteptii sa se desparta de prietena luisadsad.
Sper ca te-am ajutat sic a nu te-am dezamagit...
in fine asta ii viata ii cam durasadsadsad
A@@...Sa nu iti sa Zambestiihappyhappyhappy

| neutrino a răspuns:

Stai la coada.