| Larisuu a întrebat:

Hei! Ma ajuta cineva cu niste idei de poze pentru nunta?batting eyelashes Mai artistice? Ca eu mi-am epuizat toate >ideile...multumesc!:

3 răspunsuri:
| JusTyNna a răspuns:

Incearca sa faci unele mai trasnite, urcate intr'o limuzina, caleasca, ridica'ti rochia, arunca buchetu', voalul...

| silverfaith a răspuns:

Sunt fotograf la Nunti si intrebarea mea este : esti si u fotograf si doresti sa maresti orizontul artistic sau esti mireasa si doresti sa pozezi intr-un anumit fel? da-mi mesaj sau raspunde aici! big grin astept sa vb

| Cristi_3056 a răspuns:

Sarutandute...alea da poze. laughing