| sladkaea a întrebat:

Hei. ma ajutati putin? mine e ziua de nastere a prietenului meu si nu stiu ce sa fac, ce surpriza pot sa-i fac? dau funda...)

Răspuns Câştigător
| cranian0000 a răspuns:

.Baieti nu se simt bine cand primesc cadouri deci un pupic e de ajuns

3 răspunsuri:
| motolo9ve a răspuns:

Cumparai ceva personalizat ce sa-i aminteasca de voi doitongue

Răspuns utilizator avertizat
| guitarplayer666 a răspuns:

Un tort pe care e desenat ceva ce ii place lui. E cam greu ca nu stiu ce fel de persoana e dar presupun ca merge o cina daca nu, spaghete sau friptura, ceva special. sau il duci la un local unde il asteapta toti prietenii. sau ii cumperi un ceas sau fular, manusi, caciula deoarece se apropie sarbatorile.
Ai de unde alege ^^