| danielle9876 a întrebat:

Hei :* ma cunosc cu-n baiat de 2 ani. El statea cu o fata de 2 zile dar spunea ca nu simte nimic pentru ea si ca sta la panarama. Intr-o zi am jucat adevar sau provocare ...si m-a provcat sa ma sarut cu le de 3 ori ..in acea zi ma tot saruta si ma tot imbratisa etc..eu il repingeam etc. Dupa cateva zile il intreb ce erau cu acele gesturi, daca tine la mine, daca ma place si daca crede ca-l plac. Eu sincer il plac foarte mult. El mi-a zis ca nu simte nimic pentru mine i ca acele gesturi le face doar sa-si "aline " dorul pentru fosta lui ( au stat impreuna 5 luni) si mi-a zis ca el stie ca-l plac si ca nu recunosc pentru ca sunt o copila imatura..asta demostrandu-i prin gesturile mele etc. si ca nu vrea sa se combine cu mn..etc..m-am simtit foarte aiurea si m-a si jignit punandu-mi ca arat bine dar pacat de comportamentul meu de copila. Dupa i-am explicat de ce nu am recunoscut ca-l plac, dar nu m-a crezut. El de fel e fustangiu si nu voiam sa ma faca sa sufar.dr nu m-a inteles. mi-a mai zis ca fata cu care sta acum la misto de 2 zile e mai deteapta ca mine pentru ca ea a recunoscut ca-l place.si spunandu-mi tot felul de kkt..sincer nu mai stiu ce sa mai cred. oare ma place? sunt dispereta ..prin gesturle lui ma face sa cred ca ma place dar e tot nega si spune ca nu smte nimic pentru mine..si tot ma jigneste spunandu-mi ce crede el ca gresesc. oare ce are de gand sa faca? vrea doar sa ma faca sa sufar ..sau chiar ma place si nu vrea sa se complice? mersi :*

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Nu cred ca te place! Stie ca il placi si doar vrea sa profite de chestia astawinking.
Un baiat nu jigneste o fata, mai ales daca o place.oh go on Si daca ar fi simtit ceva pentru tine, poate ca ar fi fost impreuna cu tine, nu cu acea fata.
Tu ai fost pentru el ca o prada usoara (e cam mult spus, totusi).
Nu-ti mai pierde timpul cu el...sau cu cei ca el.oh go on Nu merita atentia ta.
El doar se foloseste...de fetele care il plac.
Ai grija, nu te numara si tu printre ele.
Arata-i ca nu te-a cucerit si ca iti este indiferent.
N-are rost sa suferi dupa el, pentru ca nu te merita.
Fii indiferenta si nu-i mai da atentie.
bafta!

| Toxic033 a răspuns:

smug Din gesturile lui stupide,te cred e un golan. Stii ce te sfatuiesc eu? Intoarce roata :p Adica,fii atenta : nu il mai baga in seama(baietii mor cand sunt ignorati) si tot el va ajunge sa te caute. Iar atunci cand te baga in seama zii asa "Stiu ca ma placi" el va nega si se va maimutari dar tu tine-o pe a ta. Aratai ca nu esti imatura. Tine-l in mister. Si crede-ma, daca nu iti mai da semne, lasa-l, clar nu te merita! tiie iti pasa atata si lui. Oricum, fa-l sa te vrea big grin iti urez succes scumpo:*