| Andra_8901 a întrebat:

Hei...Ma numesc Andra si sunt in clasa a 7a si imi place de un coleg de.al meu.Toti prieteni mei spun ca si lui ii place de mine pentru ca ma ia in brate si alte chesti. Totusi eu cred ca e doar asa...Cum as putea sa stiu daca si lui ii place de mine?! Dau fundita+folositor la cel mai bun raspuns.va rogg!:*

Răspuns Câştigător
| Caty5 a răspuns:

Salut Andra,incearca sa il abordezi usor,te dai pe langa el si chesti de langa asta,incearca sa ii intrebi pe colegi tai ce a mai vorbit el cu ei despre tine... Daca nu faci ceva foarte repede s-ar putea ca alta fata sa ti-l fure,nu cred ca o sa ma crezi,dar asa este,daca nu mai vb cu tine de mult incearca sal inviti undeva iar daca a patit ceva,doamne fereste, viziteazal acasa sau la spital sau suna-l pe telefon si vorbeste cu el freacuri dar vorbeste tandru,..., sper ca ti-am fost de folos,!

3 răspunsuri:
| cryssu0896 a răspuns:

Jucati-va adevar sau provocare si il intrebi asa... de cine ii place sau cum arata pentru el fata perfecta.

| cryssu0896 a răspuns:

Intreaba-l cum arata fata perfecta pentru el.

| E7060026 a răspuns:

Pai antreabal ce ai place cel maiceva tare sa faca, si antreabal despre dansu ceva.Afla daca el ai zice cuiva despre tine si ce ai zice.