| mariad0802 a întrebat:

Hei. Marti am facut rubeola si am auzit destul de multe variante cu ce am voie si ce nu am voie sa fac. Ba ca nu am voie sa fac dus, ba ca trebuie sa fac pentru a elimina nu stiu ce toxine. Deci stiti ceva despre "chestia" asta?

2 răspunsuri:
| RebecaBaa a răspuns:

Tocmai mi-a trecut si mie... Ce sa zic, eu m-am simtit foarte rau si mi s-a spus sa iau doar Paracetamol si sa am grija de febra..Eu am facut dus si nu am patit nimic. Nu trebuie sa iesi deloc afara sau sa te scarpini pentru ca o sa iti ramana semne. Stai la caldura si ai grija de tine. >big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa dus ca n-are nimic nu iesi afara din casa inrautatesti boala conuma cat mai multe lichide.Insanatosire rapida!