| Denisa233 a întrebat:

Hei! Mi-ati putea raspunde la acesta intrebare : Cum vede un baiat o fata cu cosuri ( nu acnee sau bube )?

Răspuns Câştigător
| GăbițuGabriel a răspuns:

Daca fata este frumoasa dar are cate-va cosuri eu zic ca nu este problema..., dar cum credeti ca vede o fata un baiat cu..cosuri? thinking ia sa vedem thinking

3 răspunsuri:
| Vans a răspuns:

Ca pe o fată cu coşuri.

| StylesGeorgiii a răspuns:

Acum unii baieti se uita la frumusetea fetei. -_- Ei acum cred ca e urata si tot vorbesc altora de cosurile fetelor. Funda?puppy dog eyes