| Gh3oO a întrebat:

Hei! Nu stiu ce mi s-a intamplat la mess ca nu mai merge si nu mai apar contactele. Stiti cum se face inapoi? Funda

Răspuns Câştigător
| strengaritzza a răspuns:

Buna. Incearca si dezinstaleaza versiunea pe care o ai tu si instaleaza alta. Daca nici asa nu merge, formateaza din calculatorul. Atunci sigur n-o sa mai dai gres.

Cu siguranta o sa mearga.

2 răspunsuri:
| ninjaturtlesleonardo a răspuns:

Da-i pe grup si or sa iti apara. Sau Vezi ca in dreptul grupulu exista un triunghi: apasa pe el.

| Gh3oO explică (pentru ninjaturtlesleonardo):

Pai imi apare pur si simplu alb tot messu..nici grupuri nici contacte nici sa adaug pe cineva in listaa nimic