| Adrianaaaxxx a întrebat:

Hei,nu știu dacă e ok ce o să vă spun aici dar o s-o zic, îmi urăsc părinții.
Ok am spus-o.Pur și simplu nu îi suport.Si sa nu spuneți că ei sunt părinții mei și ei vor să aibă doar grija de mine,nu

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Asa, si ce vrei sa-ti facem noi? Uraste-i in continuare. laughing))

| darrio2007 a răspuns:

Si care-i intrebarea? Conflicte intre copii si parinti sunt de cand lumea. Atata timp cat esti copil si esti sub intretinerea lor, va trebui sa ii asculti. Tu esti incepator in viata asta, care nu este usoara. Ei au trecut prin multe. Asa ca lasa fițele.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Si de ce ii urasti?

| AdrianVoicu a răspuns:

Scuze, nu primestii diploma laughing)))

| weloveit a răspuns:

De ce iti urasti parinti? Spune mi motivele ca sa ti pot oferi un raspuns, la intrebarea ta. adica sa i urasti asa fara motiv, nu vad rostul. poate putem sa te ajutam cumva