| anonim_4396 a întrebat:

Hei. Okay am o problema mai jenanta. Sincera sa fiu, mi-e rusine sa zic, dar nu am ce sa fac. :/ Deci. Sunt mai grasuta, dupa mine. Si... am fundul mai lasat. Altfel de destul de bine, dat port doar tricouri lungi. Vreau niste exercitii poate din experientea voastra, c a sa slabesc. Sau niste video-uri. Ceva sa ma ajute. Cam in cat timp se vor vedea rezultatele?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Eu am sasi spun ce au descoperit oamenii de stiinta,deci sa descoprit ca daca scazi caloriile slabesti ceva logic,sa descoprit ca pastilele ingrasa ca au efect invers adic slabesti apoi pui dublu, sa descoperit ca nu putem slabi pe o anumita zona si peste tot,sa descoperit ca zaharul sub orice forma fructe,miere, sirop,dulciurii, sucuri tot ce e zaharoza ridica insulina mult ceea ce face sa te ingrasi rapid, carbohidtrati ridica mult insulina apoi grasimea, carnea, stim ca carnea tine mai mult de foame ceea ce fb, sa descoperit ca culturismul ridicarea de greutati ajuta mai mult ca cardio ca creste ritmul metabolic, sa descoprit ca nu trebuie ore si doar cateva minute sprinturii de mare viteza de un minut cam 5 pe zi are rapid grasimea abdominala, na ce poti face? o dieta bogata in proteine si ridicari de greutati si o alergare la maxim, desigur degeaba bagi sport daca manci mult, chiar daca e carne ingrasa daca manci mult, renunta la paine, zahaoza etc multa bafta https://www.youtube.com/watch?v=PBHBhvv-Lhg

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mers pe jos o ora pe zi sau cu bicicleta

| MidnightR a răspuns:

Te duci la sala, dar nu sa faci selfie-uri sau sa stai pe telefon 2 ore din 2 jumatate.