| mariuca16 a întrebat:

Hei.Pe 1 noiembrie e ziua uneia dintre cele mai bune prietene si sincer chiar daca e in noiembrie vreau sa ma pregatesc din timp.Chiar nu stiu ce sa ii iau pentru ca e genu caruia ii plac chestiile simple si totodata extraordinare.deci nu haine, bani. ceva simplu dar cu importnta. ea mereu mi. a facut niste cadouri super adica lucruri la care nu se gandeste oricine. iar acum sincer sunt in pana d idei.Astept sugestiiwinking

Răspuns Câştigător
| Oannax3 a răspuns:

Gandeste-te la culoarea ei preferata, animalul preferat, anotimpul preferat si fa o combinatie intre ele.sunt sigura ca o sa-i placa.bafta.si La multi ani prietenei!:*

3 răspunsuri:
| natalyia a răspuns:

Pai ai pute sa ii cumperi o cana pe care sa crie ' pentru cea mai buna prietena

| roxgg a răspuns:

Cumpara-i o rama in care sa pui cea mai frumoasa poza cu voiwinking

| Oannax3 a răspuns:

Mersiii de fundita:X:X