| VladVladVladVladdie a întrebat:

Hei.Poate sa imi spuna cineva cum a fost clasa 9 la știinte ale naturii? Pe ce se insista cel mai mult? Vreau daca se poata un raspuns care sa cuprinda parerea despre fiecare materie in parte...

1 răspuns:
| aXy99 a răspuns:

Dificila. In special la matematica, dar asta datorita (sau din cauza) profesorului. Am avut 4 ore de fizica pentru ca optionalul a fost Aprofundare Fizica (desi eu am ales Sport, dar nah...nu a fost dupa mine). Conteaza mult liceul la care esti si profesorii mai mult decat crezi.