| anonim_4396 a întrebat:

Hei pot sa mă machiez când fac buletinul adica vreau sa mă machiez profesional că după merg la o nunta?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu este indicat sa te machezi pentru pozele de la cartea de identitate!
Poti sa te machezi dar va fi inutil, ca te vor pune cei de la Politie sa-ti cureti machiajul, ca sa arati cat mai naturala!
Alege o alta zi decat cea cu nunta cand vrei sa mergi sa-ti depui actele de buletin, ori du-te mai devreme la acte, ca sa ai timp destul sa te machiezi dupa aceea.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru Violleta2022):

Tu crezi in mancatorii de castraveti? Ce coincidenta fatala ...am o nunta diseara. Hai ma...

| Xdreaper21 a răspuns:

Nu de loc altfel oricine cu machiaj ar putea arata altfel sa sa nu poata folosi buletinul

| Raspunsurisincerepttn a răspuns:

Nu nu poti este interzis

| Dunhill6599 a răspuns:

Nu poti, trebuie sa arati cat mai natural