| Iepuu a întrebat:

Hei prieteni, am nevoie de ajutar, m.am indragostit de un baiat care are aceeasi varsta ca mine adica 14, ne.am cunoscut la examen am vb si pe Facebook dar el are iubita de un an si 2 luni, iubita lui e mai mare cu 3 ani decat el, stiu...nu trebui sa ma bag... Dar cand stateam pe banca eu cu el atunci s.o uitat in ochi mei ( are ochii albastrii) si eu in ai lui si ne.am zambit, mi.a cerut ajutoru doar mie la o chestie si mi-a ascultat sfat..nus ce sa fac..va rog ajutati.ma

4 răspunsuri:
| xVictor a răspuns:

Esti in friend zone, adica... Capat de linie pentru voi.winking nu e frumos sa te bagi in relatia cuiva asa ca potoleste-ti,, pasarica '' si stai pe bara, lasa baiatul in pace ca are balta peste. Aia poate se iubesc, poate nu. 1 an si 2 luni e ceva. Incearca sa vb cu alte persoane si sa ai grija de ce faci, dupa cum am zis, ala poate vrea doar sa fiti prieteni.

| Iepuu explică (pentru xVictor):

Ce sa-mi potolesc? Vezi ai grija ce vorbesti, eu am zis ca nu ma bag intre ei, v.am intrebat doar cum vi.se pare, stiu si eu ce sa fac, nu sunt nebuna sa le stric relatia

| xVictor a răspuns (pentru Iepuu):

Aha laughing)) atunci succes, am incercat sa te ajut. pa.

| Iepuu explică (pentru xVictor):

Pa