| Iepuu a întrebat:

Hei prieteni, am nevoie de ajutar, m-am indragostit de un baiat care are aceeasi varsta ca mine adica 14, ne-am cunoscut la examen am vorbit si pe Facebook dar el are iubita de un an si 2 luni, iubita lui e mai mare cu 3 ani decat el, stiu...nu trebui sa ma bag... Dar cand stateam pe banca eu cu el atunci s-o uitat in ochi mei ( are ochii albastrii) si eu in ai lui si ne-am zambit, mi-a cerut ajutorul doar mie la o chestie si mi-a ascultat sfat..nus ce sa fac..va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| copilaroasa2k17 a răspuns:

Deci e impreuna cu una si iti face ochi dulci tie? Asta poate insemna ori ca vrea sa fiti prieteni si sa va apropiati, ori se gandeste sa isi paraseasca iubitawinking
Eu zic sa nu te bagi deocamdata. Continua sa vorbesti cu el si sa va apropiati incet-incet, dupa aceea te descurci tu. Si ii poti arata si tu semne subtile ca il placi si vezi daca iti raspunde. Iar daca iti raspunde, sari pe el rolling on the floor). Mult succes!

| Iepuu explică (pentru copilaroasa2k17):

Mersi mult, eu vorbesc cu el dar nu-s cum sa mai vorbesc, gen se ingrijoreaza pentru mine etc nu stiu ce sa cred...

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Loool, da de ce umbla una de 17 ani cu un puta de 14?

| copilaroasa2k17 a răspuns:

Hey. Am vrut sa-ti raspund la mesaj. Dar nu stiu de ce nu merge. Probleme tehnice. Eventual, imi poti trimite adresa ta de e-mail sau ceva pe care putem comunica?

| Iepuu explică (pentru copilaroasa2k17):

Ori,tu ai Facebook? Putem vorbi pe Facebook pe mine ma cheama Denisa Cochior