| Pushtoaik a întrebat:

Hei prieteni...am o mica nelamurire, faza e ca eu stiam ca scoala incepe pe 10 septembrie, azi un prieten mi-a spus ca incepe pe 17, acum pe bune cand incepe(sincer eu as vrea sa inceapa pe 17laughing)winkingwinkingwinkinghappy:*:*:*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,ministrul a anuntat oficial asta.

| Pushtoaik explică (pentru anonim_4396):

Deci cand incepe?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Pushtoaik):

Pe 17.

6 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Pe 17! A spus mai devreme la stiri :x!
http://www.adevarul.ro/......23516.html

| NoMusicNoLife a răspuns:

Cică pe 17, dar eu sincer nu știu ce să cred. Cel mai bine și sigur întreabă-ți diriginta/dirigintele și sper să te lămurești.

Baftă!

| Golofca22 a răspuns:

Incepe pe 10 septembrie funda? plizz

| Pushtoaik explică:

Va multumesc tuturor pentru ajutor:*:*:*:*:*dar funda i dau lui Baloo a fost primul/prima care a raspuns:*:*:X:X