| anonima5682651 a întrebat:

Hei prieteni love struck m-am plictisit si vreau idei ce sa fac love struck worried si doarme o verisoara la mine ce sa facem? kiss puppy dog eyes Idei! Funda! Urgent!

Răspuns Câştigător
| Myrru a răspuns:

Pai. puteti sa va ascundeti sub o plapuma sa citi reviste cu baieti draguti... puteti sa stati pe net vorbind cu cineva care nu va cunoaste dar voi aveti id-ul lui, puteti sa jucati un joc, puteti sa faceti sport, sa va imtati una pe cealalta laughing, sa ascultati muzica, sa va uitati la un film de groaza (pe net), sa dansati, sa cantati si chiar sa sunati numere la intamplare cu nr ascuns si sa vorbiti cu alta voce si sa spuneti tot tampenii....etc etc. Funda?

5 răspunsuri:
| MonyMoniq a răspuns:

Ciao! Poti sa-ti pui castile la ureche asculti muzica, sau pe calk(youtube..etc), stai pe net, cauti un joc cv...de ex eu ma uit la film pe net (pariu cu viata sezonul 1), poti sa pictezi, scrii, citesti, etc.Si daca vine verisoara ta si doarme la tine, puteti sa puneti muzica la maxim si sa va bateti cu pernele, sa va rostogolitihee heehee hee sa sariti in pat, sa jucati jocuri (remi, monopolii etc.), sa va fardati, sa va jucati de-a domnisoarele, va inchipuiti si voi putin cu pantofi etc... ti-am dat cateva ce mai stiu si eu..pa pa! Pwsy! :X:*:*:*

| OKxGIRLx a răspuns:

Va uitati la un film, va fardati una pe alta, va alegeti hainele una la alta, jucati carti, va mai dati pe net.

| Nilvana a răspuns:

Va puteti uita la un film:The messenger, Twilight, Husk, Halloween.Mancati floricele cu caramel si beti suc.happy

| dlclau a răspuns:

Remi
sah
macao
septica
poker
suduku
trucuri de magie:d
barbut
table

| dlclau a răspuns (pentru dlclau):

Filme
muzica
bataie cu perne
sa va imbatati(glumeam) rolling on the floor