| anonim_4396 a întrebat:

Hei.Prietenul meu da like multor fete. Chiar in mod excesiv. Nu vreau sa-i spun nimic de asta pentru ca as parea foarte posesiva. Mie nu stiu daca mi-a dat 2 like-uri pana acum de. aproape 2 ani de cand suntem impreuna. Ma simt aiurea stiind ca le da like colegelor mele de clasa iar ele imi si spun asta..Chestia asta cu like-urile and so on e foarte tampita dar iau asta ca pe un semn. Voi baietii, de ce dati like-uri excesiv altor fete cand sunteti implicati intr-o relatie? Mi-as dori sa nu ma deranjeze asta dar cred ca oricarei fete i-ar pica prost..Sa-i spun, sa nu-i spun?

3 răspunsuri:
| Kasia a răspuns:

Prietenul tau isi incearca si el norocu' prin alte parti.

| amelicika a răspuns:

Incearcai sa-i spui si sa afli situati poate o vei putea rezolva sau poate gandeste-te are ceva cu tine te-ai certat cu el cea mai buna solutie ar fi sal intrebi eu nas suporta ca tine

| Feuerräder a răspuns:

Momentul ăla când vezi că oamenii se ghidează după numărul de like-uri şi pun la îndoială fidelitatea cuiva după destinatarul like-urilor.
Te-ai gândit vreodată că tu nu meriţi acele like-uri la care te aştepţi?