| allynaelena94 a întrebat:

Hei, prietenul meu e de aceeasi inaltime cu mine, o sa mergem la balul bobocilor si nu stiu cu ce sa ma incalt sad Normal ca o sa ma imbrac elegant si.

1 răspuns:
| VanillaCh0c0 a răspuns:

Dupa parerea mea nu e intotdeauna "naspa" sa fii tu mai inalta,mai ales ca se vede ca porti tocuri. Eventual,daca chiar nu vrei sa fii mai inalta,ai putea sa incerci niste balerini care nu duc catre "casual", ceva putin mai eleganti, sau niste pantofi fara toc "exagerat" de marebatting eyelashes