| mara_3293 a întrebat:

Hei happy pun aceasta intrebare pentru prietena mea care vrea sa slabeasca 5 kg in 2 saptamanii si nu stie cum dar vrea totul natural. fara pastile

1 răspuns:
| NightHeaven a răspuns:

Nu are cum 5 kile in doua saptamani pentru ca asta ar insemna sa nu manance nimic si sa faca miscare non stop deci exclus poate 5 kile in 3 luni asa poate poate. Dar daca nu este o persoana activa nu prea are cum sa dea usor... In primul rand renunta la paine, sucuri, zaharuri, prajituri fast food si tot ce tine de ingrasare. Apoi face plimbari lungi si dese si nu in ultima instanta chiar cate un program de slabit de 30 de minute pe zi. Peace. NightHeaven