| RisaSalvatorex3 a întrebat:

Hei sa stii ca eu am Windows 7 si ca antivirus am Eset smart security nod 32, dureaza 30 dde zile dupa aia trebuie sa instalezi din nou, stiu e cam plictisitor cu instalatu din nou, dar merita nu am nici un virus! Uite si un site de unde il poti descarca: http://www.eset.ro/download/index.php (e site-ul oficial Eset smart security)oricum ca sa il instalezi trebuie sa iti apara ESET Smart Security 5 Home Edition - Limba Română si dai pe prima sau pe a doua. Daca nu merge pe prima il dezinstalezi si dai pe a dua, daca nu merge deloc inseamna ca e o problema cu calculatorul. A si incearca sa nu mai descarci tot felul de prostii de pe net ca pot afecta pc-ul.Bye,funda?:D:D

1 răspuns:
| ROB3RT89 a răspuns:

Eu cred ca ar fi mai bine sa inveti sa lucrezi cu regisstri, asa stregi doar o simpla cheie si nu mai trebuie sa dezinstalezi nimic!