| andrutza99_2838 a întrebat:

Hei, sall! am si eu o intrebare:am un tip super dragut in clasa.(de care imi place f. f. f. f. mult) care se poarta super -ciudat adica: la tel.sau la mess e f. dragut cu mine, vb, ne amuzam, dar in clasa. e cu totul altul:ma sperie, ma ia la misto etc. ce ar trebui sa fac in continuare? e un semn ca ma place sau nu? astept muuuulte raspunsuri! mersi!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te place laughing ca asa fac si eu cu unele fete, dar cel mai bine ar fi sa il intrebi tu...

| Wanderer a răspuns:

Eu cred ca te place, dar s-ar putea sa ii fie rusine de faptul ar putea afla colegii ca te place si de aceea sa se comporte asa.

| koorino a răspuns:

Hey, e posibil sa te placa, dar vrea sa se de-a mare don juan in fata colegiilor sai ca el e "cel mai tare din camp ". app mersi pentru raspuns mi-a fost de maree ajutoor :*