| rapgirl123 a întrebat:

Hei saltutare tuturor! :* Am si eu o mik problema whistling imi place d un goleg d la mine din clasa si e cam golanash.eu fiind fata cuminte (la figurat laughing) nu prea stiu cum sa flirtez cu el...mai ales ca are o iubita dar sincer nu multa lume o place si il tampeste de tot!(ca altfel nu am cum sa spun). Nu zic asta pentru ca imi place de el dar asa si este.Imi place la nebunie ne el dar nu stiu cum sa fac sad va roog ajutati-ma! pup :*

Răspuns Câştigător
| oanaoany a răspuns:

Pai date pe laga el... fate ca sa te placa fi genul lui urmaesteo pe prietena lui date si pe langa ia si incearca ca s-o faci pe pritena lui ca sa se indragosteasca de altcineva si dupa sa fie doar a tau hai ca esti uh fata desteapta incearca ca sa fi si atractiva provocatoare mai in fiecare zi si e al tau categoric credeema la mine a mers

9 răspunsuri:
| manu_2002 a răspuns:

Pai nu stiu ce sa zic daca e sa fie o combinatie dintre o fata cuminte si un golanel nu stiu s-ar putea sa nu mearga dar totusi, incearca si tu da-te pe langa el mai da-i sa copie la vreun test si fii mai buna decat cealalta fii indrazneata si incearca. incercarea moarte n-arelaughing succes!

| Adryana98 a răspuns:

Da draga? Iti place de un goleg de la tine din clasa?laughinglaughinglaughing...Invata mai intai sa scrii corect si apoi dragostea...

| rapgirl123 explică (pentru Adryana98):

Auzi draga, dar tu nu ai ce face? Daca nu iti place cum scriu eu du-te pe alta pagina si nu raspunde cu abureli din astea.

| Adryana98 a răspuns (pentru rapgirl123):

Auzi daca nu-mi placelaughing...trebuie sa-ti placa nu? Trebuie sa fie corect nu sa placa...vai de capul taulaughingma rog hai ca te las in plata talaughing

| rapgirl123 explică (pentru Adryana98):

Draga, postarea este din 2011 oh go on lumea se mai schimba, se mai corecteaza. Acum poate stiu mai multa romana ca tine. O zi buna iti doresc!

| Adryana98 a răspuns (pentru rapgirl123):

Bine,cum o fi! Si tu sa ai o zi buna!

| rapgirl123 explică (pentru Adryana98):

Multumesc pentru. intelegere. :*

| Adryana98 a răspuns (pentru rapgirl123):

La fel:*

| mary_2711 a răspuns:

Salut.Nu stiu ce sa iti zic, dar daca nu a dat pana acum nici un semn ca te-ar placea, cred ca ar fi mai bine sa o lasi balta...nu cred ca merita sa iti pierzi timpu ca el...in timp ce ai putea sa cunosti alti baieti,parerea mea,incearca sa nu il mai bagi in seama prea mult,ai sa vezi ca o sa fie mai bine, mai ales ca are si prietena, nu cred ca are de gand sa o lase pentru tine vezi km se comportawinking