| ancaaaa a întrebat:

Hei salut! Vreau sa ma fac blonda dar nu ma lasa mama sad... culoarea mea naturala e saten deschis. cum sa fac sa nu observe ca sunt blonda. e cam ciudata intrebarea da ce as putea face. vreau neaparat sa ma fac blonda.sad sper sa ma ajutati cu niste raspunsuri sad

6 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Tu nu-ti poti face parul mai deschis decat daca folosesti apa oxidanta sau altceva care iti poate face la fel de rau. Are dreptate mama ta ca nu te lasa sa te vopsesti asa, daca incepi sa faci asta acum o sa-ti dai singura pumni in cap peste vreo 10-15 ani.

| RoseNightmare a răspuns:

Nu are cum...

numai daca iti pui keva pe cap...laughing

smug

| Georgiana_1584 a răspuns:

Foloseste metode naturiste de ex:

- Zeama de lamaie deschide culoarea parului
-Spala-te cu ceai de musetel cu lamaie. De 2-3 pe saptamana.

Si asa vei ajunge treptat la blond

| gya_8439 a răspuns:

Dar cati ani ai:d?

| Diana1172 a răspuns:

Cumpara-ti un nuantator pentru par. Parul pare foarte natural si sanatos:*

| dOarEa_9226 a răspuns:

Fara sa observe, chiar nu stiu. Insa ai putea sa te decolorezi la par si sa iti faci doar suvite, si se observa mai putin.
Daca vrei neaparat tot parul, ia Decobes. Puneti pe tot parul si lasa-l putin. Cam 10 minute.
Funda? :*