| Lαααα a întrebat:

Hei`! Silvia ma numesc si-n Brasov locuiesc!laughing) Voi de unde sunteti?love strucklaughing

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sunt din Pitești! Restul rămâne sub anonimat.
Pa, pa.

| Razvan a răspuns:

Undev` in Balcani. GorjsmugTg-Jiu.To da be the best siti of Rumaniawinking

| Delisha_4359 a răspuns:

Adelia happy
Giurgiu :d

| Xonia a răspuns:

Ramonalove struck
Tg-jiu

| Linna a răspuns:

Buna Silvia,(incantatakiss) ma numesc Linnahappy sh sunt din Giurgiu.

| xxCupcakExx a răspuns:

Heylove struckSi eu tot Silviaa ma numesclove struckmi se mai zice si ruxii:]Sunt din Bucuresti.Incantata de cunostinta:*

| alexutsuuu a răspuns:

Alexandra(Alex)din Iasi, Moldova.

| eeleeeeeeeelllll a răspuns:

Buna Silvia! happy
eu ma numesc Daiana! incantata de cunostinta! kiss
sunt din Tg-jiu! love struck

| Ѵαмριяɛ a răspuns:

Oana-Raluca si sunt di zalau daca ati auzit si ai auzit happy

| RaduSk8 a răspuns:

Aloha silvia si eu sunt tot din bvhappy

| Julian1stb a răspuns:

Eu sunt Iulian, sunt din Slatina, dar am stat ceva vreme prin Timisoara happy