| 6342 a întrebat:

Hei
spuneti-mi si mie niste metode prin care as putea sa umilesc pe cineva big grin

5 răspunsuri:
| 6342 explică:

Si este fata am uitat sa mentionezbig grin

| Humphrey a răspuns:

Pai? Nu crezi ca esti cam crud/a? big grin Pai, fa-l in toate felurile. Eu asa is face in locul tau, daca chiar mi-a facut ceva grav. Sau ie-l /ie-o la bataie big grin. Bafta!

Răspuns utilizator avertizat
| kapsunika_8217 a răspuns:

Depinde ce ti-a fc... loveste-o unde styy ca o doare mai tare...happy

| mmmiruna a răspuns:

Sincera sa fiu nu cred ca ar fi o idee buna si nu inteleg dcai vrea sa o umilesti
ori ce tiar fi facut ar trebui sa discuti cu ea si sa rezolvati asa