| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Stie cineva cum se pot salva pozele de la PhotoInstrument(program de modif. pozebig grin)

3 răspunsuri:
| BellsC a răspuns:

Daca ai photoscape merge sa dai pe Screan Capture apoi le tai si le salvezihappyde aseamenea cu photoscape poti lua si poze dupa hi5.sau de unde nu merg salvatewinking
Fundi?batting eyelashes

| Bianka a răspuns:

Pai. dupa cum am vazut e cu platalaughing
Platesti.salvezi poza
Dar.ca sa nu ne mai complicambatting eyelashes totul se rezolva cu Photoscape.doar faci o captura in phoyoscape si ziua devine mai frumoasalaughing

| Vannila a răspuns:

Cele de la photoinstrument nu merg salvathe doar daca iti cumperi programul atat!