| ZuzulinaZoe1993 a întrebat:

Hei. Stie cineva de unde pot cumpara tricouri personalizate, avand in vedere ca sunt din Iasi?

6 răspunsuri:
| aniri2000 a răspuns:

Iti iei un tricou de ce culoare vrei si te duci la un magazin special unde ii spui ce vrei sa iti scrie pe tricou.S-ar putea sa găsești acest magazin in tipurile astea de complexuri:Carrefour, Cora, Auchan etc.

| ZuzulinaZoe1993 explică (pentru aniri2000):

Stii cumva si cat costa? thinking

| aniri2000 a răspuns (pentru ZuzulinaZoe1993):

Cred ca te duce totul cam pe la 50-60 de lei depinde cât de scump e tricoul, dar imprimarea s-ar putea sa te coste cam 20-30 de lei

| ZuzulinaZoe1993 explică (pentru aniri2000):

Aaa...mersi :*

| Cristina78 a răspuns:

Poti sa intri pe un site online, ca sa ai mai multe optiuni. tshirt factory.ro au multe modele de tricouri si imprima doar pe bumbac 100%

| personalizariok a răspuns:

Poti comanda direct pe www.personalizariok.ro e foarte simpu gsesti acolo cele mai tari tricouri peste 2000 de modele si te costa doar 8 lei transportul prin curier si ajunge in 24 de ore.